Historia K.A.W.Y.

Kawa. Co czujesz? Ciepło poranka, spotkanie z kimś bliskim? Czy raczej – Twoja kawa wypijana jest w pośpiechu – parząc wargi ma pobudzić zaspane ciało, zanim rozpocznie się kolejny dzień? A może już w wyobraźni czujesz niepowtarzalny aromat i zagryzasz rogalikiem z marmoladą? To nie reklama, choć rzeczywiście może budzić takie skojarzenia u nie-Czackiewiczów… Bo nam KAWA kojarzy się przede wszystkim z marcowymi wieczorami i kameralną atmosferą. Naszą Kawiarnią Amatorów Wydarzeń Artystycznych!

Pierwszy raz KAWA odbyła się z inicjatywy Asi Maksymiuk i Magdy Pacholczyk w 2012 roku.
I tak podczas dwóch wieczorów wnęka na drugim piętrze i sala wystawowa wypełniła się muzyką, teatrem, tańcem – pięknem sztuki.
Wielu uczniów zaangażowało się w organizację tego wydarzenia, a KAWA stała się kolejnym nieodłącznym elementem Czackiego życia.

W tym roku KAWA odbędzie już po raz siódmy. Wypłyniemy na szerokie wody – może nawet odkryjemy nieznane miejsca? Bez wątpienia za to odkryjemy pasje, marzenia i talenty uczniów Czackiego i ich Przyjaciół.
Aktorzy, muzycy, plastycy i reżyserzy zachwycą swoim zaangażowaniem, pracą, talentem. Zabiegani organizatorzy dopilnują, by wszyscy czuli się jak najlepiej. Korytarze wypełnią się kawiarnianym zapachem – nie tylko kawy!

Czawartek i piątek po pierwszym dniu wiosny. Wspaniała data, prawda? 22 i 23 marca. Po raz siódmy wieczory KAWowe nie tylko wprowadzą wszystkich w nieuchwytną atmosferę. Nie tylko KAWĄ się wypełnią. One po prostu będą – dla nas. O to chodzi – żeby pobyć. Zwyczajnie. Razem.

Szefowie KAWY 2018: Anna Darewska i Franciszek Tereszczuk

Szefowie KAWY 2017: Patrycja Powałka i Magda Sołyga

Szefowie KAWY 2016: Paulina Kozłowska i Agata Strupiechowska

Szefowie KAWY 2015: Mikołaj Miękus i Magda Kapuścińska

Szefowe KAWY 2014: Kasia Kujawa i Matylda Borcuch

Szefowe KAWY 2013: Hania Górczyńska i Marysia Szumowska

Założycielki oraz Szefowe KAWY 2012: Asia Maksymiuk i Magda Pacholczyk

Kontakt z nami!

e-mail: szefowie@kawa-czacki.pl
Szefowie K.A.W.Y. :
Anna Darewska: anna.darewska@gmail.com
Franek Tereszczuk: franektereszczuk82@gmail.com