W tym roku już po raz piąty K.A.W.A. gości we wnęce na drugim piętrze. Od kilku tygodni szkoła żyje przygotowaniami – powstają dekoracje (tym razem w motywie tajemniczego ogrodu), gazeta, kawiarenki. W końcu nadchodzą te wyczekane przez wszystkich dwa dni, kiedy w Czackim nauka odchodzi na drugi plan a do głosu dochodzą ci najbardziej wrażliwi i utalentowani spośród nas. Już jutro na scenie zobaczymy muzyków, aktorów i tancerzy, a w galerii – prace zdolnych plastyków.
Praca wre, uczniowie dwoją się i troją, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik przed pierwszym tegorocznym występem. Zmęczenie przykrywają uśmiechem. W końcu jak nie cieszyć się z kolejnej K.A.W.Y. i możliwości tworzenia jej razem? Mają nadzieję, że dzięki ich trudowi widzowie spędzą w Czackim miłe chwile, których prędko nie zapomną, sami wykonawcy zaś dobrze będą wspominać swoje popisy na małej scenie we wnęce.
Czy tegoroczni artyści utrzymają wysoki poziom swoich poprzedników i zachowają niepowtarzalny klimat Kawiarni Amatorów wydarzeń artystycznych? Przekonajcie się sami!